Cumanız mübarek olsun

Görsel

images (25)

Kimin kalbinde ne güzellik varsa Allah,ü teala celle celalühü hazretleri onun kalbine nuru celilinden büyük ikramda bulunsun.

Kimin kalbinde bir kötülük varsa Allah-ü teala onun kalbine affı saadette bulunsun şu mübarek cuma günü hürmetine Muhammet mustafa sallallahü aleyhi ve sellem hürmetini peygamber efendimiz muhammet mustafa sav.in hürmetine onun müberek gözünün mübarek yaşı hürmetine günahlarımızı  bağışlayıp bizleri af ve mafiret etsin.

 

Degerli dostlar sosyal medya denen paylaşım sitelerini iylik ve güzellik için kullanalım iylik ve güzellik için  kullanalım ki Allahın af ve marifetine mashar olalım. Sosyal alanlarda iyliği ve güzelliği yayalım fitneden ve fesattan uzak duralım. Biliriz ki Allah cuma günleri zikredenleri çok sever cuma günü çok zikredeni daha çok sever Allahü teala,nın bu yüce bu kutsal sevgisine mashar olabilmek için cuma namazlarımızı mutlaka eda edip mübarek cuma gününde çokça zikir ile meşkul olup bolca tövbei istifar edelim edelim ki kurtuluşa erelim.images (25)

Reklamlar

Bu Fotoğrafa Bir Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s